REM-MAL KRAKÓW wieloletnie doświadczenie, setki klientów.

Dodano: Niedziela, 09 Marzec 2014 przez rem-mal

 


    Firma REM-MAL powstała w 2009 roku i specjalizuje się w dociepleniach budynków w technologii lekkiej-mokrej.Nasze elewacje wykonujemy tradycyjnymi metodami ,a także specjalistycznymi agregatami do aplikacji tynków strukturalnych.Posiadamy 2000 m2 rusztowań w systemie PLETTEC SL 70.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji,służymy profesjonalnym doradztwem, posiadamy nowoczesny sprzęt i stosujemy najwyższej jakości materiały.Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, zyskujemy Państwa zaufanie.

Jesteśmy obecni od chwili, gdy podejmą Państwo decyzję o realizacji swoich planów aż do momentu ich zakończenia.     Nasza firma zyskała również ogromne doświadczenie w gładziach maszynowych i co za tym idzie malowaniu natryskowym. Posiadamy nowoczesny park maszyn, które pozwalają nam na szybkie i dokładne wykonanie zlecanych prac.Samo tynkowanie to nie wszystko. Aby uzyskać idealną powierzchnię trzeba ją odpowiednio wygładzić i dobrać przy tym odpowiednie materiały.Użycie agregatów pozwala na wydajniejszą, szybszą i efektywniejszą pracę.Dlatego też w naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom i jakość wykonywanych prac oraz ich terminowość. Takie podejście procentuje i dlatego grono zadowolonych klientów firmy REM-MAL stale się powiększa.

                                                                                                                                                                     


                                                              Zapraszamy do współpracy

 

 

    Nasza firma wykonuje prace z zakresu: Docieplenia budynków (ocieplenia budynków) , adaptacje poddaszy. Wykonujemy również adaptacje poddaszy oraz tynki maszynowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również gładzie gipsowe, gładzie agregatem (gładź tynkowa), szpachlowanie ścian. Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz, malowanie natryskowe oraz malowanie hydrodynamiczne. Ponadto w naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: szpachlowanie żelbetu oraz gładzie żelbet. Pracujemy na terenie całego kraju.

 

Tagi
malowanie natryskowe gładź tynkowa szpachlowanie malowanie hydrodynamiczne kompleksowe wykończenia wnętrz gładzie żelbet szpachlowanie żelbetu gładzie gipsowe gładzie agregatem ocieplenia budynków docieplenia budynków elewacje adaptacje poddaszy tynki maszynowe gładzie maszynowe elewacje natryskowe elewacja


Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tej informacji. Możesz być pierwszy(-a)
Dodaj komentarz
Temat komentarza (*)
Twój komentarz (*)
Podpis (*)Gość, lub zaloguj się
Kod z obrazka

Zobacz również:

REM-MAL KRAKÓW wieloletnie doświadczenie, setki klientów.
Firma REM-MAL powstała w 2009 roku i specjalizuje się w d...
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.